baumax.cz

Oficiální webovou prezentaci společnosti BauMax si prohlédnete na adrese www.baumax.cz. Na oficiálních stránkách najdete široký sortiment z oblasti stavba, nářadí, bydlení a zahrada. Webové stránky jsou přehledné, snadno se zorientujete a najdete další potřebné informace.

baumax.cz

Stavíte či rekonstruujete dům nebo byt? Pak si v oddělení STAVBA určitě vyberete. V oddělení STAVBA najdete především stavební materiál a příslušenství, podlahy, kameny do zahrady, dveře a okna, dlažby, wellness, vybavení koupelny, sanita, voda a tepelní technika.

Jste domácí kutil nebo zkrátka potřebuje něco opravit? Navštivte oddělení věnované NÁŘADÍ. Zde najdete zejména příklepové vrtačky, pracovní oblečení, drobné nářadí, nářadí na ruční obkládaní, vysavače, nářadí pro vysokotlaké čištění, nářadí pro pájkování a sváření, kompresory a stlačený vzduch, nářadí a nástroje pro opracování a zpracování dřeva a kovů, úhlové brusky a měřící techniku, brusky, ruční pilky, multifunkční přístroje, akušroubováky, vybavení dílny.

Chybí Vám doma k Vaší spokojenosti ještě něco? Potřebujete dovybavit svůj dům či byt? V oddělení věnovanému bydlení jistě najdete vše potřebné. V oddělení BYDLENÍ najdete barvy a laky, koberce včetně příslušenství, regály a pomůcky určené ke skladování, potřeby pro domácnost, elektro-instalační materiál, světla a svítidla, venkovní svítidla.

Vše pro Vaši zahradu a pro zpříjemnění Vašich chvil při venkovním posezení s přáteli najdete v oddělení ZAHRADA: vše pro život a relax v zahradě, dřevo do zahrady, zahradní domky, produkty pro venkovní hru a zábavu, zahradní nářadí, rostliny a příslušenství, zahradní truhlíky a květináče.